Amerika'nın Yeniçerileri

Amerika'nın Yeniçerileri  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%60.00 indirim 40,00 TL 16,00 TL

Hrant Dink'i kimler, nasıl ve niçin öldürdü?Avrupa'da işlenen hangi suikastle Hrant Dink suikastı aynı kaderi paylaşıyordu?2007-2016 yılları arasında Türkiye'yi kimler nasıl yapılandırdı?Barnabas İncili ile Muhsin Yazıcıoğlu suikastı arasındaki ilişki neydi?15 Temmuz gayri nizami harp provası mıydı, darbe girişimi miydi,iç savaş çıkarma teşebbüsü müydü?FETÖ'nün kozmik odasından çıkan belgeler ve gerçekler! ***Kamuoyunun merak ettiği bir soru vardı: "Yüzlerce asker ve polisimiz şehit olup da televizyonlarda on saniyelik bir haberde yer alırken; on yıl önce işlenmiş bir suikast nasıl her daim gündemde kalıyordu?" ***Bu kitapta; şiddetin hüküm sürdüğü varoşlardan başlayıp, Terörle Mücadele Müdürlüğü’nün sorgu odalarına, mahkeme salonlarına girdik.C-5 Şube’nin karanlık dehlizlerinden, bürokrasinin kapalı kapılar ardında konuşulup dışarı yansımayan konuşmalarına şahit olduk.Dink suikastının perde arkasındaki gizli elleri ve hesaplarını inceleyip, Berlin’den İstanbul’a uzanan tarihi kan davasına ışık tuttuk. Hrant Dink'i kimler, nasıl ve niçin öldürdü? Avrupa'da işlenen hangi suikastle Hrant Dink suikastı aynı kaderi paylaşıyordu? 2007-2016 yılları arasında Türkiye'yi kimler nasıl yapılandırdı? Barnabas İncili ile Muhsin Yazıcıoğlu suikastı arasındaki ilişki neydi? 15 Temmuz gayri nizami harp provası mıydı, darbe girişimi miydi, iç savaş çıkarma teşebbüsü müydü? FETÖ'nün kozmik odasından çıkan belgeler ve gerçekler! Kamuoyunun merak ettiği bir soru vardı: "Yüzlerce asker ve polisimiz şehit olup da televizyonlarda on saniyelik bir haberde yer alırken; on yıl önce işlenmiş bir suikast nasıl her daim gündemde kalıyordu?" Bu kitapta; şiddetin hüküm sürdüğü varoşlardan başlayıp, Terörle Mücadele Müdürlüğü’nün sorgu odalarına, mahkeme salonlarına girdik. C-5 Şube’nin karanlık dehlizlerinden, bürokrasinin kapalı kapılar ardında konuşulup dışarı yansımayan konuşmalarına şahit olduk.Dink suikastının perde arkasındaki gizli elleri ve hesaplarını inceleyip, Berlin’den İstanbul’a uzanan tarihi kan davasına ışık tuttuk.

ISBN 9786051512129
Sayfa Sayısı 169 Sayfa
Baskı .Baskı 2016
Cilt / Kağıt Karton Kapak Kitap Kağıdı
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2016
Kategori Kitapokur Sanal Fuar
Yazar Erhan Tuncel
Yayınevi Kitapokur Kampanya

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 100 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar