Kupa Terapi (Hacamat)

Kupa Terapi (Hacamat)  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 40,00 TL 28,00 TL

Av. Kezban Hatemi Hz. Peygamber (s.a.v) insanlık için en güzel örnektir. Onun yaptığı ve yapılmasını tavsiye ettiği her şeyin şüphesiz hikmeti ve bir anlamı vardır. Sağlığımızı etkileyen bir çok rahatsızlıklar, kronikleşmiş bir çok hastalıklarda günümüzde tıp dünyasında bilim adamları ‘Hacamat’ın bir çok konuda yararlı ve tedavi edici tesirinin bulunduğu konusunda ittifak halindedir. Kadim bir tıbbi yöntem olan ‘hacamat’ın bu gün bir çok hastalıkların tedavisinde fayda sağladığı görülmektedir. Demet Sabancı Çetindoğan Hacamat, yani kupa terapisi uygulaması inandığım bir detoks yöntemidir. İlk olarak Almanya’da yaptırmıştım, sonrasında ise Nuray Hanım uygulamıştı. Çok memnun kaldım. Asırlardır uygulanan bir tedavi yöntemi. Hacamat; vücudumuzda hastalık yapan sebeplerden arındırmakta, temizlemekte ve blokajlar açılarak yenilenmekte sanki. Peygamber Efendimiz (s.a.v) özellikle tavsiye buyurduğu ve bizzat kendilerinin de uyguladığı sünnet olan çok önemli bir tedavi metodu olarak biliyorum. Onkolog Dr. Yavuz Dizdar İnsanı biyolojik bir makine olarak algılamaz; hastalıkların şifasını vücut alışkanlıklarının irdelenip değiştirilmesinde ve doğanın sunduğu olanaklardan layıkıyla doğru faydalanılmasında arar. İşte Nuray Karpuzcu’nun kaleme aldığı bu kitap, bize böyle bir bakış açısını yansıtmaktadır. Oruç, kupa tedavisi, ya da sülük tedavisi… Bunlar, modern tıbbın yeni yeni anlamaya başladığı bütüncül bilgi ve deneyimden damıtılmış deneyimlerdir. Bu bakış açısı sadece hastalığına deva arayanlara değil, insanı ve doğayı daha iyi anlamaya çalışanlar için güvenilir bir kılavuz oluşturacaktır. Kardiolog Dr. Lüba Maiseeva Alkan Kan; yaşam, sevinç ve enerjidir. Aklımdan şüphe edebilirim, zekamdan şüphe edebilirim, bilgimden şüphe edebilirim. Bedende var olan kandan şüphe edemem. Çünkü o bedende var, yani bende var. Bende var olandan şüphe edemem. Kan hiç yalan söylemez, içinde ‘var’ olan her ne varsa anlatır. Bir şey sizin vücudunuzda dürüst ise, işte o kandır. Doğumdan sonraki süreçlerde kalitesi değişiyor. Her zaman kan bakım ister, yenilenmek ister. Kan sevinçtir.

ISBN 9786051512303
Sayfa Sayısı 240 Sayfa
Baskı .Baskı 2017
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2017
Kategori Sağlık
Yazar Nuray Karpuzcu
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 130 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar