İyilik Ekmeği

İyilik Ekmeği  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%30.00 indirim 5,00 TL 3,50 TL

Merhaba genç arkadaşım!Yüzlerce yıl öncesine gitmeye hazır mısın?Bu yolculukta seni Keykavus’un Nasihatnâme’sinden özenle seçilmiş birbirinden güzel ve hikmet dolu hikâyeler karşılayacak.Bu kitapta denize atılan ekmeklerin bir insanın hayatını nasıl kurtardığını görecek, emanete sadık olmanın ne kadar önemli olduğunu anlayacak, bir davada ağacın nasıl şahitlik yaptığına şaşıracak, akıllı bir sultanın çıkacak savaşı nasıl önlediğini öğrenecek ve daha pek çok ibretli öyküyü bulacaksın.Her hikâyenin sonunda ise hayata dair ipuçlarıyakalayacağın bir kıssadan hisse…Haydi hemen sayfaları çevirmeye başla!Geçmişe doğru yol alıp Keykavus’un misafiri ol... Merhaba genç arkadaşım!Yüzlerce yıl öncesine gitmeye hazır mısın? Bu yolculukta seni Keykavus’un Nasihatnâme’sinden özenle seçilmiş birbirinden güzel ve hikmet dolu hikâyeler karşılayacak.Bu kitapta denize atılan ekmeklerin bir insanın hayatını nasıl kurtardığını görecek, emanete sadık olmanın ne kadar önemli olduğunu anlayacak, bir davada ağacın nasıl şahitlik yaptığına şaşıracak, akıllı bir sultanın çıkacak savaşı nasıl önlediğini öğrenecek ve daha pek çok ibretli öyküyü bulacaksın.Her hikâyenin sonunda ise hayata dair ipuçları yakalayacağın bir kıssadan hisse…Haydi hemen sayfaları çevirmeye başla! Geçmişe doğru yol alıp Keykavus’un misafiri ol...

ISBN 9786055122249
Sayfa Sayısı 104 Sayfa
Baskı .Baskı 2015
Boyut 12.00x19.50 cm
Basım Tarihi 2015
Kategori Gençlik
Yazar Mehmet Akif Ordulu
Yayınevi Genç Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 130 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar