MİHENK NOKTASI

MİHENK NOKTASI  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%30.00 indirim 80,00 TL 56,00 TL

 

“Rabbimiz, insana kalemle yazmayı öğrettiğini beyan etmiştir. Bu nedenle yazmanın temel gayesi kayıt tutmak ve önemli bilgileri gelecek nesillere aktarmaktır.

Ülkemizin son zamanlarda içinde bulunduğu durumun farkında olan ve ulaşmak istediği kitleye mesajını samimiyet ve bilgi dağarcığıyla ulaştıran bu kitabın dili rahat, açık ve irfan yüklüdür. Derdi olan ve eli kalem tutan her yazarın bunu yapmakla yükümlü olduğu kanaatindeyim…”

Prof. Dr. Nurullah Genç


Orman Mühendisleri Odası Genel Başkanı Yazar Hasan Türkyılmaz “Hayat; bilinçsizce, öylesine sıradan bir şeymiş gibi yaşanamayacak kadar kıymetlidir. Dünya üzerinde yaratılan her şeyin bir amacı varken bir insanın amaçsız ya da hedefsiz oluşu düşünülemez.

Dünyaya istikamet verenler; kendi inanç ve örfüne sahip çıkanlardır.” diyerek elde ettiği tecrübe ve birikimlerini özellikle genç nesil ile paylaşmak için bu kitabı kaleme almıştır.

ISBN 9786051514239
Sayfa Sayısı 176 Sayfa
Baskı 1.Baskı 2023
Basım Tarihi 2023
Kategori Deneme
Yazar Hasan Türkyılmaz
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar