Ayet ve Hadisler Işığında Müslümanın Yol Haritası

Ayet ve Hadisler Işığında Müslümanın Yol Haritası  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%30.00 indirim 295,00 TL 206,50 TL

Size kendilerine sarıldığınız sürece doğru yoldan sapmayacağınız iki şey bırakıyorum; Allah’ın kitabı ve Peygamberin sünneti.
Hz. Muhammed (s.a.v.)
Değerli Okurumuz,
Ömrünü insanlığa faydalı olmak için gece-gündüz çalışarak din hizmetlerinde geçiren Emekli Müftü Mehmet Kızılkaya Hocamız; İzmir’in Konak ve İstanbul’un Fatih ilçeleri gibi birçok ilçe ile Mardin gibi farklı sosyo-kültürel yapıya sahip bölgelerde müftülük yapmış, Avrupa ülkelerinde ülkemiz adına Din Ataşeliği görevlerinde bulunmuştur. Buralarda her türlü sosyal ve kültürel farklılıklarımızın, teknolojik gelişmelerin ve bilgi eksikliklerinin getirdiği dini ve ahlaki problemlerin çözümünde yüce dinimizin prensipleri ve büyük İslam Âlimlerinin tavsiyelerini de dikkate alarak hareket etmiş, fetvalar vermiştir.
Bu kitapta bulunan bazı farklı konular:
- Avrupa’da veya daha genel anlamıyla anavatanlarından uzakta yaşayanların dini konulardaki sorularına cevaplar
- Teknolojik gelişmelerin bireysel, aile ve iş hayatımızda çok ciddi değişimlere sebep olduğu sosyal medya mecralarının kullanımına dair tavsiyeler
- Zaman zaman yaşamış olduğumuz deprem gibi tabii afetler karşısında ortaya çıkan veya çıkacak olan farklı problemlere dair sorulara faklı çözüm önerileri yer almaktadır.
Bu kitaptaki bilgilerin; dünya hayatınızı Cennete çevirmesine, ahiret hayatınızda da gerçek Cennete kavuşmanıza vesile olmasını diliyoruz.

ISBN 9786051514185
Sayfa Sayısı 360 Sayfa
Baskı .Baskı 2023
Cilt / Kağıt Ciltli
Boyut 17.00x24.00 cm
Basım Tarihi 2023
Kategori Dini İçerikli Yayın
Yazar Mehmet Kızılkaya
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar