Esma-ül Hüsna ve Kur’an’da İnsan Yönetimi

Esma-ül Hüsna ve Kur’an’da İnsan Yönetimi  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%30.00 indirim 120,00 TL 84,00 TL

Esmâ-ül Hüsnâ, evrensel bir yönetici portresidir.
 
İslam’da yönetim felsefesi, bizim tarafımızdan icat edilmiş yeni bir felsefe değildir. Asırlarca kullanılmış ve başarısını, inkârı mümkün olmayacak bir şekilde ispat etmiş, yıllar boyu insanlığa mutluluk ve huzur bahşetmiş fakat bir süredir kıymeti unutularak tozlu raflara terkedilmiş, tepeden tırnağa merhamet, sevgi ve fayda merkezli, gerçekçi bir yönetim felsefesidir.
Günümüz çalışma şartlarında gün geçtikçe zorlaşan kurumların yönetiminde, sıkıntılara çözümler arayan lider ve yöneticiler için bu çalışma bir terapi olacaktır.
İşlerin zorlaştığı, kurumu sevk ve idarenin bunalttığı zamanlarda Yüce Mevla’nın güzel isimlerini ve bunların kişiliğimizdeki izdüşümlerini hatırlamak, okumak ve tefekkür etmek hem rahatlatıcı hem de ufuk açıcı olacaktır.
Bu çalışmada, zaten mevcut olan bu felsefeyi güncelleyip yeniden anlaşılır ve işlevsel hâle getirmek amaçlanmıştır.
Bu kitap; lider ve yöneticilerin karşılaştığı pek çok sorunun İslam yönetim anlayışı ile daha kolay çözülebileceğini ispat etme noktasında önemli bir rol üstleniyor.

ISBN 9786051514062
Sayfa Sayısı 280 Sayfa
Baskı .Baskı 2023
Cilt / Kağıt Karton Kapak Kitap Kağıdı
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2023
Kategori Dini İçerikli Yayın
Yazar Ali Kemal Kastan
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar