Gemileri Yaktım

Gemileri Yaktım  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 2
%38.00 indirim 35,00 TL 21,70 TL

"Ölümsüz bir sevdanın yürek kıvılcımları..." Odama girdiğinde perişan haldeydi, ağlamaktan bitap düşmüştü. Yanaklarından süzülen yaşlar bir kor gibi yüreğine akıyordu. Amansız bir duygu fırtınasıyla kendini paralarcasına haykırıyordu: _ Meğer Allah varmış! Bugüne kadar hayat hikâyemi Allah’ın olmadığı varsayımı üzerine kurmuştum. Bunun için de işlemediğim günah, yapmadığım hata kalmamıştı. İmansız ve isyankâr ruhumda, çevreme yaydığım fikirlerle birçok masum yolunu şaşırdı, hayatı zehir oldu. Ama hiç beklemediğim bir anda karşıma çıkan o sarsıcı, esrarengiz hadise bütün hayallerimi altüst etti. Söyleyin lütfen hocam, şimdi benim halim n’olacak? Bu öyle bir haykırıştı ki, hem kendisi ağlıyor hem de bizi ağlatıyordu. Gözlerimin yaşını silerken; _ Lütfen şunu baştan anlatır mısın evladım? diye atıldım. _ Neler olmadı ki hocam, diye koptu yeniden… * * * Bu kitapta, inançsız ve asi bir ruha iman ateşinin nasıl düştüğünü anlatan yürek parçalayıcı bir hikâyeyi yaşayacaksınız. Halit Ertuğrul’un kaleminden...

ISBN 9786051512518
Sayfa Sayısı 184 Sayfa
Baskı .Baskı 2017
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2017
Kategori Edebiyat , Kitapokur Sanal Fuar
Yazar Halit Ertuğrul
Yayınevi Kitapokur Kampanya

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 300 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar