Elifname

Elifname  • Tedarik Süresi: 1
  • Gönderim Süresi: 1
%60.00 indirim 25,00 TL 10,00 TL
Tükendi

Sen çoktan öldürmüşsün beni… Neydi ruhunubenden esirgemekteki bahanen? Eski aşklarındanfarklı olan ya da eksik kalan yanım, sana sadık olupda seni yirmi birinci yüzyılın Mecnun’u gibi birsevdayla sevmem miydi?Sen sevdikten sonra unutmalara alışmışsın sevgili…Eski sevdiklerini ruhunda saklayıp taşıyacak kadarsadık ama sana kendini her şeyiyle adayan biradamı, senin gözlerinde kendini bulduğu andaöldürecek kadar cesursun…Ve artık, bunca yıl bekleyişimin sonundagelmeyecek, açtığı kan revan yaraları sarmayacak,birlikte kuracağımız yuvanın hayalini bendebırakacak kadar da özgürsün sevgili… Sen çoktan öldürmüşsün beni… Neydi ruhunu benden esirgemekteki bahanen? Eski aşklarından farklı olan ya da eksik kalan yanım, sana sadık olup da seni yirmi birinci yüzyılın Mecnun’u gibi bir sevdayla sevmem miydi? Sen sevdikten sonra unutmalara alışmışsın sevgili… Eski sevdiklerini ruhunda saklayıp taşıyacak kadar sadık ama sana kendini her şeyiyle adayan bir adamı, senin gözlerinde kendini bulduğu anda öldürecek kadar cesursun… Ve artık, bunca yıl bekleyişimin sonunda gelmeyecek, açtığı kan revan yaraları sarmayacak, birlikte kuracağımız yuvanın hayalini bende bırakacak kadar da özgürsün sevgili…

ISBN 9786051511245
Sayfa Sayısı 200 Sayfa
Baskı .Baskı 2015
Cilt / Kağıt karton kapak kitap kağıdı
Boyut 13.50x21.00 cm
Basım Tarihi 2015
Kategori Kitapokur Sanal Fuar , Roman
Yazar Baki Evkaralı
Yayınevi Kitapokur Kampanya

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 130 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar