Güvenlik Sektöründe Temel Stratejiler

Güvenlik Sektöründe Temel Stratejiler  • Tedarik: 2 Gün
  • Gönderim: 3 Gün
%16.09 indirim 23,15 TL 20,14 TL
Tükendi

Özellikle 2000'li yılların başından itibaren dünyanın her bölgesinde meydana gelen değişim ve dönüşümler, toplum ve organizasyonlar üzerinde ciddi değişiklikler meydana getirdiği gibi toplum hayatı için vazgeçilmez olan güvenlik sektöründeki kurumları da önemli derecede etkilemiştir. Asayiş suçlarında ve terör eylemlerinde meydana gelen artışlar, siber suçlar gibi farklı suç türlerinin ortaya çıkması, toplumsal olayların ve sportif organizasyonların genel güvenliği tehdit eder hale getirmesi, demogratif yapıdaki değişmeler ve göç hareketleri sınır aşan suçlarda ve kaçakçılık olaylarındaki artışlar ve teknolojik yenilikler gibi faktörler güvenlik kurumlarının kullanmış oldukları temel stratejilerin gözden geçirilmesini zorunlu kılmıştır.

Bu kitapta güvenlik sektöründe faaliyet gösteren kurumların (Emniyet Genel Müdürlüğü, Jandarma Genel Komutanlığı, Sahil Genel Komutanlığı, Özel Güvenlik Kuruluşları, Kamu Güvenliği Müsteşarlığı Gümrük Muhafaza Müdürlüğü vb.) topluma daha kaliteli bir güvenlik hizmeti sunabilmeli adına uygulayabilcekleri etkin ve çağdaş temel güvenlik stratejileri somut örneklerle anlatılmaktadır.

Konusunda uzman ve aynı zamanda akademik birikime sahip yazarlar tarafından kalemem alınan 16 farklı temel güvenlik satratejisini kapsayan bu kitabın politika yapıcılar, yöneticiler, uygulayıcılar, akademisyenler ve profesyönel araştırmacılar için yol gösterici olması temennisiyle..

ISBN 9786051339603
Sayfa Sayısı 365 Sayfa
Baskı 1.Baskı 2015
Cilt / Kağıt Ciltsiz 2. Hamur
Basım Tarihi 2015 Türkiye Ankara
Yazar Ahmet Ünal , Ali Can , Çiçek Gezici , Fazlı Gökçegöz
Çevirmen Fatih Harmancı,Murat Gözübenli,Cevdet Zengin
Yayınevi Nobel Akademik Yayıncılık

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

KARGO ÜCRETİ 4 LİRADIR. 70 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.

KAPIDA ya da ŞUBEDE ödemelerde (1 lira da olsa bin lira da olsa aynıdır) 4 lira tahsil ücreti alınmaktadır.

Tahsil ücreti ödemek istemiyorum diyorsanız web üzerinden kredi/banka kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Ürün tedarik edildikten sonra İstanbul içi 2 iş günü, İstanbul dışı 3-4 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı PTT Kargo ile göndermekteyiz.

Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0850 471 71 71 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0850 471 71 71 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar