"Hocam" Dostları Nevzat Yalçıntaş’I Anlatıyor  • Tedarik Süresi: 1 Gün
  • Gönderim Süresi: 2 Gün
%34.00 indirim 75,00 TL 49,50 TL

"Dostları Nevzat Yalçıntaş’ı anlatıyor" - Önemli bir bürokrat, değerli bir devlet adamı ve uluslararası oyunları bozan bir politikacı - Türkiye’ye, Türk Dünyası ve İslam Coğrafyası’na çok emeği var - Bir İstanbul beyefendisi, gönül dostu, bilge insan - Maddi ve manevi meselelerde lider; şanı bütün dünyaya ulaşan büyük alim ve duayen hocamız - Nevzat Yalçıntaş Hocamız; Bir neslin onurlu ve gür sesi - Türk dünyasından bir bilge adam geçti - Türkiye’nin yetiştirdiği dünya ölçeğinde bir beyefendi - O bir şövalye idi - Nevzat Hocam bir ansiklopedi gibiydi - Milliyetçiler Derneği’nden Cumhurbaşkanlığı’na giden yolda bir örnek devlet adamı - Türk ve İslam dünyasının hocası, aksakallı - Atacağımız her adımda onun irfan hazinesi rehberimiz olacaktır - Gönülde, ruhta, zihinde yaşayan Nevzat Yalçıntaş - Nezaket, görgü, sabır iyi dinleyici deyince akla gelen ilk isim - Milli siyaset geleneğinin önemli isimlerinden - Ömrünü milletine ve devletine adamış vakıf insan - Hatıralarıyla bile bizi yalnız bırakmayan aziz bir dost - Markası vefa ve dostluk olan arkadaşım Nevzat Yalçıntaş - Türk ve İslam Alemi’ne hizmet edecek gençleri yetiştiren hoca - Yaşamın sorunlarından süzülüp kendini insanlığa adamış bilge insan - Taşrayı dinleyen ve yüreklendiren bir ağabey

ISBN 9786051513096
Sayfa Sayısı 608 Sayfa
Baskı .Baskı 2019
Boyut 16.00x24.00 cm
Basım Tarihi 2019
Kategori , Anı
Yazar Murat Yalçıntaş
Yayınevi Hayat Yayınları

Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Kargo alıcıya aittir. 100 TL ve üzeri kargo ücretsizdir.


Stokta olmayan ürünlerin tedarik süresi ortalama 2 iş günüdür. İmzalı gelen ürünlerde bu süre 5 iş gününe kadar uzayabilmektedir.

Kitapokur.com olarak kargolarımızı UPS Kargo ile göndermekteyiz.

Kargolar, kargo firmalarının yoğunluk durumuna göre 3 ile 8 gün içinde teslim edilmektedir.


Diğer sorularınız için hafta içi 9-18 saatleri arasında 0537 522 5230 numaralı hattımızı arayabilirsiniz. 0537 522 5230 numaralı hattımız aynı zamanda Whatsapp hattımızdır. Whatsapp üzerinden 7/24 mesaj atabilirsiniz. Mesai saatleri dışında da olsa en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Çok Satanlar