KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ NEDİR NASIL ÇALIŞIR?

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Kredi kartları Ve hesaba havale ödeme şekli dışında diğer seçeneğimiz olan KAPIDA NAKİT ÖDEME bulunmaktadır. Kargo Firması Personeli paketi teslim ederken ürünlerin ücreti NAKİT olarak ödeme yapılır.

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme için SÜRAT KARGO ile anlaşılmıştır. Hizmet bedeli sipariş bedelinize ilave olarak hizmet ücreti aldığınız ürünlerin bedeline göre yansır.  Bu bedel siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli adıyla yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında KARGO FİRMA SEÇENEĞİNDE SÜRAT KARGOYU SEÇİNİZ diğer firmalar ile kapıda ödeme anlaşmamız yoktur. “Kapıda Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile siparişinizi tamamlayınız.

 

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

 

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Evet Kapıda nakit ödemeye ilave olarak kredi kartı ile ödeme alınmaktadır.

 

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişleriniz de genel İptal ve İade Koşulları'mıza tabidir. Okumak için lütfen linki tıklayınız: https://www.kitapokur.com/musterihizmetleri/3/iade-sartlari

İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı Müşteri Hizmetleri birimimize mesaj yolu ile ya da info@kitapokur.com e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Lütfen tüm yazışmalarınızda sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayın.

 

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Kapıda ödeme hizmet bedeli SÜRAT Kargo’nun hizmet bedeli olduğu için iade edilmemektedir.

 

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için nakit iadenizi almak için İsim ve adres bilgilerinizi info@kitapokur.com e-posta adresimize mail olarak gönderdikten sonra istediğiniz banka şubenize adrese havale işlemi yapılacaktır.

Kapıda Tahsil Ücreti aşağıdaki şekildedir.  Bu ücretin Kargo firması tarafından sunulan hizmetin bedeli olduğu unutulmamalıdır.

Siparişe ait Tahsilat Bedeli Kapıda Tahsil Hizmet Bedeli
  - ₺50,00 ₺10,00
₺51,00 ₺100,00 ₺16,00
₺101,00 ₺200,00 ₺22,00
₺201,00 ₺300,00 ₺28,00
₺301,00 üzeri 300 TL'si için 28 + % 2,50