Teslimat Süresi

KİTAPOKUR.COM'dan verilen siparişlerin tümü müşterilerimize kargo şirketi aracılığı ile gönderilmektedir. 

Siparişler ortalama 2 iş gününde kargoya verilir. Sipariş kargoya teslim edildikten itibaren müşterimize ulaşması müşterinin bulunduğu ile veya ilçeye göre Kargo firmasının yoğunluğuna göre ortalama 3 - 8 iş günüdür. 

Cumartesi ve Pazar günleri KİTAPOKUR.COM tatil günleridir. Pazar günleri kargo firmalarının çalışmamasından dolayı teslimat yapılmamaktadır. 

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım? 

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister. Ancak hassas olan bir konu vardır. Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir. 

DİKKAT! 30 DESİ ÜZERİ ÜRÜNLERİ KARGO FİRMASININ BULUNDUĞUNUZ KATA ÇIKARTMA ZORUNLULUĞU YOKTUR. KENDİ İMKANLARINIZDA ÇIKARTMANIZ GEREKMEKTEDİR.

İADE ŞARTLARI 

Bir ürünün iade edilebilmesi aşağıdaki şartlara bağlıdır: 

Kitap, cd, kaset benzeri sarf malzemeler ambalajından çıkarıldıktan sonra iadesi mümkün değildir. İade şartlarının oluşması için ambalajının açılmamış olması gerekmektedir. Satın aldığınız ürünü ambalajı açılmamış ise teslim tarihinden itibaren yedi iş günü süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz. 

Kargo iadesini KİTAPOKUR KİTAP KIRTASİYE KÜLTÜR EĞİTİM ÜRÜNLERİ VE ELEKTRONİK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ'nin anlaşmalı olduğu kargo şirketi ile yapabilirsiniz. Bunun için öncelikli olarak hafta içi mesai saatleri içinde (09:00-18:00) müşteri destek hattına (0 537 522 5230) bilgi vermeniz gerekmektedir. 

Orijinal ambalajı ile yapılmayan ya da ambalaj üzerine yapılan tahribatlar durumunda iadeler kargo ücreti müşteriye yansıtılmak suretiyle geri iade yapılacaktır. 

Ürün teslim alındıktan sonra, üründe görülen kusurlar (yırtık, eksik sayfa ve benzeri...) teslim tarihinden itibaren geçerli olmak kaydı ile yedi iş günü içinde hafta içi mesai saatleri içerisinde (09:00-18:00) müşteri destek hattına (0 537 522 5230) bildirilmesi gerekmektedir. Bildirim gerçekleşirse kusurlu ürünün sağlam ürünle değişimi yapılmaktadır.